zde se nacházíte:
Úvod > Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Uvědomujeme si, že máme v oblasti realizací chytrých domů konkurenci a že nejsme jediná společnost na trhu, která systémy pro chytré domy nabízí. Pokud se o realizaci inteligentní elektroinstalace zajímáte a vybíráte dodavatele, položte každému z nich nejprve několik obecných otázek a porovnejte odpovědi:

Mohu si u vás systém elektroinstalace pro chytré domy vyzkoušet?

Naše odpověď: ano, k dispozici je Vám náš showroom, kde si můžete veškeré funkce vyzkoušet.

Kolik stojí vypínače, přepínače nebo spínače, které používáte pro váš systém chytré elektroinstalace?

Naše odpověď: některé systémy používají speciální vypínače, které stojí i 200 EURO. My používáme klasické spínací prvky za ceny v běžné maloobchodní síti.

Musím si pořizovat celý systém chytrého domu?

Naše odpověď: ne, to není nutné. Stačí nám sdělit, o jaké funkce či automatizaci chytrého domu máte zájem ihned a jaké funkce si představujete do budoucna. Díky našemu systému plánování, optimalizaci technologií a použitím modulového systému je možné inteligentní elektroinstalaci rozšířit kdykoliv později o další možnosti.

Jakou vlastní spotřebu má řídící systém inteligentní elektroinstalace?

Naše odpověď: některé konkurenční systémy používají systémy z velmi vysokou vlastní spotřebou, přehřívají se a je třeba je chladit. My používáme osvědčený inteligentní systém LOXONE, založený na principu PLC automatu s minimální spotřebou několika Watů.

Jaká je cena systému inteligentní elektroinstalace pro chytré domy?

Naše odpověď: pokud hovoříme o realizaci elektroinstalace na klíč, pak víme, že některé elektromontážní firmy nabízejí realizaci KLASICKÝCH elektrorozvodů za cenu, za kterou Vám dokážeme nabídnout základní inteligentní elektroinstalaci. Pokud tyto dvě nabídky porovnáme, můžeme tedy říci, že u nás byste získali inteligentní elektroinstalaci zdarma.

Máte další dotazy? Kontaktujte nás, navštivte náš showroom, využijte naše poradenství zdarma. Rádi Vám vše předvedeme a vysvětlíme.