Jak funguje inteligentní dům?

Chcete využívat energii v domě efektivně? Naše inteligentní elektroinstalace Vám pomůže s plnou kontrolou vytápění! Nalezněte více informací o tom, jak správně regulovat vytápění.

Více info

Objevte kouzlo domácnosti s optimálně nastavenou teplotou všech místností. Inteligentní systém vytápění se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám a představám o pohodlném bydlení.

Více info

Ovládací systém inteligentního domu se dokáže postarat o zábavu celé Vaší rodiny. Veškerá domácí multimedia lze snadno řídit prostřednictvím jednoho ovladače.

Více info

Vlastníte-li soukromou saunu, můžete ji snadno propojit s ovládacím systémem inteligentního domu. Zvolte si nastavení odpovídající Vašim potřebám. Saunu můžete zapnout a ovládat z domu i na dálku.

Více info

Zapomeňte na klasické klíče, kterých jste potřebovali několik, abyste se vůbec dostali do domu. V případě inteligentního systému můžete k přístupu využívat elektronický klíč.

Více info

S inteligentním nastavením systému osvětlení Vaši rodinu nečeká už ani jeden krok do tmy. Pomocí variabilního ovládání se budou světla rozsvěcet pokaždé, když si budete přát nebo potřebovat.

Více info

Je jedno, zda máte na domě nainstalované žaluzie, rolety nebo markýzy. Inteligentní systém zvládne ovládat jakýkoli typ stínící techniky. Chytré programy zabrání ochlazování nebo zbytečnému přehřívání vnitřních prostor.

Více info

Bezpečnostní systém patří v současnosti k běžným a velmi podstatným součástem inteligentního ovládání rodinného domu. Alarm Vás rychle upozorní na dění v domácnosti, což Vám umožní včasně zareagovat a situaci vyřešit.

Více info

Ať už jste v práci nebo na dovolené na druhém konci světa, můžete být stále v kontaktu s chytrým systémem ve Vaší domácnosti. Kdykoli budete moci zkontrolovat alarm, topení nebo centrální vypínání všech zásuvek.

Více info

Zapomeňte na zdlouhavé obcházení domu při kontrole zámků, světel a vypnutých spotřebičů. Teď můžete vše ovládat stiskem jednoho tlačítka. Celou domácnost můžete mít pod kontrolou kdykoli budete chtít.

Více info

Příklad inteligentního domu