zde se nacházíte:
Úvod > Firmy

Inteligentní firma

Majitelům nebytových prostor se díky inteligentnímu systému elektroinstalace otevírají nové možnosti ochrany, úspor a dohledu nad sídlem firmy. Skoncujte se zdlouhavým obcházením celého objektu při kontrole zabezpečení a vypnutých světel či spotřebičů. S pomocí jednoho centrálního ovladače můžete vše snadno zapnout, vypnout i regulovat z jednoho místa. Samozřejmou součástí inteligentního systému pro firmy je vzdálený přístup, díky němuž budete mít nepřetržitý přehled o dění v budově. Připojit se můžete ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo z webového prohlížeče na svém domácím počítači.

Přístup do budovy a docházka zaměstnanců

Inteligentní elektroinstalace efektivně propojí všechny systémy, takže si celý den vystačíte s jedním ovládáním. Ráno odkódujete budovu, otevřete vjezd, garáž a vstupní dveře. Pro příchod a identifikaci jednotlivých pracovníků se aktivuje docházkový systém, který bude evidovat jejich přítomnost ve firmě. K záznamu příchodů a pohybu zaměstnanců i návštěv po budově slouží čtečky čipových karet nebo otisků prstů. Tato bezkontaktní identifikace osob je propojena s ovládáním vstupních dveří, bezpečnostním a kamerovým systémem.

Zabezpečení firmy a ochrana majetku

V případě, že alarm v budově zachytí pohyb neidentifikované osoby, informuje Vás prostřednictvím mobilního telefonu. Díky kamerovému systému můžete sledovat počínání nezvaného hosta i ze vzdáleného přístupu. Při nastavování bezpečnostního systému lze navíc rozdělit pravomoci mezi další vedoucí zaměstnance. Můžete si sami určit, kdo bude vlastnit kód pro vstup do firmy. Inteligentní zabezpečení Vám navíc na dálku umožní uzamknout dveře a zakódovat budovu v případě, že některý ze zaměstnanců při odchodu zapomněl zabezpečit firmu. 

Úspora firemních nákladů

Prostřednictvím připravených topných režimů můžete nastavit optimální teplotu pro každou větev (budova, patro) a upravovat vytápění podle časového harmonogramu (týdenní cyklus, víkendy, svátky). Chytrý systém si hravě poradí i se zbytečným plýtváním energií. Už nebudete muset myslet na to, jestli zaměstnanci všude zhasli nebo jestli spotřebič v pohotovostním režimu zbytečně neodebírá energii, ačkoli ho nikdo nepoužívá. Díky centrálním funkcím budete moci před každým odchodem z práce kompletně vypnout zásuvky, osvětlení nebo klimatizaci. Budete tak mít stoprocentní jistotu, že je vše odpojené od sítě.

Máte zájem o inteligentní systém pro Vaši firmu?

Řešení inteligentní elektroinstalace provádíme na míru klientovi. Uvažujete-li o chytrém systému pro firmu, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 737 113 261. Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.