zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Optimalizace technologií

Optimalizace technologií

Vhodnou volbou a kombinací technologií Vám zajistíme vysoký komfort a úsporu.

Systém na míru

Propracovaný systém inteligentní elektroinstalace umožňuje nabídnout Vám systémové řešení elektroinstalace na míru. Nechceme Vám vnucovat aplikace, které nevyužijete. Nabídneme Vám efektivní řešení pro Vaše skutečné potřeby. Náš inteligentní systém tvoří základní miniserver a k němu je možné modulově přidávat další prvky.

Automatizace firemních i domácích aplikací

Můžete si přát například automatické osvětlení nebo jeho regulaci, ovládání žaluzií, regulaci a ovládání topení ve vzdálených prostorách, automatickou klimatizaci, monitoring teploty, alarm, docházkový systém apod. Můžete si přát jakékoliv další automatické funkce nebo centrální ovládání, kdy vám inteligentní systém elektroinstalace zaručí jejich aktivaci, deaktivaci nebo regulaci. Chytrá stavba vás také může informovat o probíhajících událostech ve vaší firmě, jako je např. aktivace nebo deaktivace alarmu apod.

  • efektivní optimalizace
  • inteligentní elektroinstalace na klíč
  • systémové řešení elektroinstalace na míru
  • podstatné snížení nákladů na realizaci i provoz
  • výběr nejlevnější varianty inteligentní elektroinstalace

Cenově dostupná modulová elektroinstalace

Můžete si přát podle vašich potřeb jakékoliv řešení, ale nemusíte si nechat realizovat všechny aplikace najednou. Snažíme se vám nabídnout řešení, kdy získáte nejlevnější elektroinstalaci, která tvoří základ celého systému a poskytne vám základní funkce. K tomuto základu je později možné kdykoliv přidávat další moduly a rozšíření. Optimalizace systému tedy znamená podstatné snížení nákladů na realizaci inteligentní elektroinstalace.

Optimální elektroinstalace je řešení na klíč 

Naše společnost vám dokáže nabídnout produkty a technologie od mnoha světových výrobců. Nebudeme vám však zbytečně nabízet komplexní elektro systémy, pokud máte jasně dané požadavky na jeho funkci. Připravíme pro vás inteligentní elektroinstalaci na klíč, vybereme pro vás nejvýhodnější a nejlevnější variantu inteligentní elektroinstalace. Ze zkušenosti totiž víme, že optimalizace použití technologií přináší komplexní řešení na klíč, které je cenově dostupnější než od jednoho výrobce. Díky optimalizaci technologií je naše nabídka na realizaci chytrých staveb a modulových elektroinstalací obvykle až o 30% nižší než u konkurence.

Navštivte náš showroom a přesvědčte se, jaké cenové výhody přináší optimalizace technologií při navrhování systému inteligentní elektroinstalace.