zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Poradenství a projekční činnost

Poradenství a projekční činnost

Odborné poradenství umožňuje navrhnout ideální řešení, jehož cílem je kvalitní projekt, úspěšná realizace a předání.

Poradenství a projektování elektroinstalace

Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme našim klientům realizace inteligentní elektroinstalace na klíč, kdy se jedná o montáž elektrických obvodů a zařízení do stávajících objektů. Nabízíme ale také elektroinstalace pro chytré domy na klíč, kdy si klient nechá postavit nový dům, jehož součástí je inteligentní elektroinstalace. Samozřejmostí jsou pak naše montáže elektroinstalace během rekonstrukce bytů, domů nebo firemních objektů.

Poradenská činnost

Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi stavby nebo rekonstrukce, kdy budete měnit elektroinstalaci, určitě se již dnes vyplatí nejprve informovat o možnostech, jaké se Vám v dnešní době nabízí. Rekonstrukce nebo stavba domu a následná montáž nových elektrorozvodů je záležitost na mnoho let dopředu a již dnes se rozvody inteligentní elektroinstalace běžně realizují. Za několik let tedy budou chytré domy naprosto běžné a vaše stávající rozvody nebudu s novými technologiemi kompatibilní.

Poradna pro inteligentní elektroinstalace

V západních zemích se při výstavbě domů nebo rekonstrukčních pracích inteligentní elektroinstalace běžně instalují. Tento trend již proniká i k nám a proto je nanejvýš rozumné být připravený. A také z tohoto důvodu vznikla naše poradna v oblasti inteligentní elektroinstalace. V tomto oboru máme před konkurencí náskok: umíme vám podat veškeré prvotní informace, vysvětlit problematiku inteligentní elektroinstalace a chytrých domů, připravit projekt, naplánovat optimální řešení a systém zrealizovat, naprogramovat a předat.

Projekční činnost a realizace

Můžete využít řešení realizace elektroinstalace na klíč nebo využít jakoukoliv část nabízeného balíčku služeb:

  • Projekt - nabídneme nejvhodnější řešení s ohledem na Vaše přání a potřeby
  • Plánování - v této fázi vybereme nejvýhodnější a cenově nejdostupnější variantu pro konkrétní řešení systému inteligentní elektroinstalace
  • Realizace - dodávka materiálu a zařízení, instalace a spuštění systému inteligentní elektroinstalace
  • Programování - systém naprogramujeme podle Vašich představ a připravíme jeho uživatelsky přívětivé prostředí. Nastavíme osobní preference pro každého člena rodiny a ovládání dopodrobna vysvětlíme.