zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Realizační činnost a management

Realizační činnost a management

Efektivní koordinace zdrojů a prostředků snižuje celkové náklady.

Efektivní řešení, to je levná elektroinstalace

Díky efektivnímu managementu dokážeme řešit vzniklé události včas, bez zbytečných nákladů. Minimalizujeme režii, dokážeme optimálně využit dostupných zdrojů. Díky osobní mnohaleté praxi máme nad průběhem realizace Vaší zakázky neustále přehled. Dokážeme předvídat a krizovým situacím včas předcházet. Náš servis dokáže rychle a s minimálními náklady odstranit případné problémy a tím předcházíme vzniku škodám, které by mohly následně vzniknout. Aplikujeme proaktivní řízení společnosti a předcházíme nehospodárnému plýtvání našimi zdroji. Proto si můžeme dovolit nabízet levné ale špičkové inteligentní elektroinstalace, služby a servis.

Komplexní realizační činnosti a služby 

Naše společnost zajišťuje inženýrské, projektové a realizační činnosti ve výstavbě, kde máme dlouholeté zkušenosti a osobní praxi z realizací staveb a montážní elektro činnosti. Spolupracujeme s řadou developerů a našim investorům poskytujeme komplexní služby od poradenství po výstavbu domů na klíč. Naše profesionální služby začínají zodpovězením Vašich dotazů, přes uvedení stavby či realizace do trvalého provozu a konče poskytováním servisu a správou dokončených projektů. Naší konkurenční výhodou je:

  • poskytování efektivních řešení
  • vysoká užitná hodnota
  • dostupnost informací
  • komplexní služby
  • důvěryhodnost
  • osobní přístup
  • profesionalita
  • nízké ceny

Monitorujeme kvalitu poskytovaných služeb, materiálně technického vybavení a nestále sledujeme nejmodernější trendy v oblasti chytrých domů a inteligentní elektroinstalace.

Efektivní koordinace 

Realizace výstavby chytrých domů nebo rekonstrukce objektů s následným použitím inteligentní elektroinstalace vyžaduje výbornou koordinaci firem a jejich pracovníků. Během procesu instalace inteligentní elektroinstalace vznikne velké množství různých událostí. Montážní elektro práce realizujeme v nejrůznějších budovách, rodinných domech, průmyslových budovách a kancelářích po rozsáhlém území ČR a to vyžaduje efektivní řízení a chytré plánování realizačních činností. Efektivní koordinace pracovních postupů nám umožňuje trvale udržet vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Náš cíl je spokojený klient

Disponujeme výkonnou počítačovou techniku a používáme špičkové softwarové vybavení. Výborné technické zázemí a vysoká odborná úroveň zaměstnanců nám umožňuje poskytovat služby ve vynikající kvalitě. Každý nový projekt elektroinstalace je originálem a proto mu věnujeme maximální pozornost. Našim cílem je bezchybné zpracování, inovativní prvky, nalézání funkčního řešení, které vychází z představ a cílů klienta. Našim cílem je vytvořit úspěšný a zajímavý projekt v nekompromisní kvalitě. Našim cílem je spokojený klient.

Navštivte náš showroom a přesvědčte se o našem osobním přístupu, nechte se překvapit možnostmi techniky a nabídkou našich služeb. O inteligentní elektroinstalaci a chytrých domech víme všechno.