zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Návrh a realizace Topení/chlazení

NÁVRH A REALIZACE TOPENÍ/CHLAZENÍ

Tepelná pohoda je nejdůležitějším prvkem pro to, aby se lidé doma i v práci cítili dobře. Navrhneme pro vaši novou nebo rekonstruovanou budovu chytrý systém topení a chlazení, který šetří náklady i přírodu.

Ten nejvýhodnější systém nebo kombinace řešení

Navrhneme systém, který bude hlídat optimální teplotu centrálně, ale zároveň dovolí i každému jednotlivci upravit si teplotu podle sebe. Každá místnost tak může být ovládána zvlášť, ale chytrý systém i tak hlídá spotřebu a optimální výkon celku. Zvolíme nejlepší řešení (k nejoblíbenějším patří integrace tepelného čerpadla) nebo kombinaci přístupů (tepelné rohože, topné a UV fólie, klimatizace, plynový kotel, elektrický kotel a další).

Ovládání na dálku přes telefon nebo web

Termostatům na zdech odzvonilo - námi navržené systémy ovládáte odkudkoliv svým smartphonem, takže už nikdy nepřijdete do předem nevytopeného bytu nebo pokoje rozžhaveného slunečním žárem. Sledujte odkudkoliv statistiky o výkonu systému a plánujte přitopení i zchlazení, jak je libo.

Kombinace s inteligentní stínicí technikou

Když inteligentní systém pro vytápění a chlazení zkombinujeme ještě s chytrou stínicí technikou, vymáčknete z možností našeho návrhu maximum. Automatické ovládání žaluzií, rolet a dalších prvků reaguje na denní dobu a roční období, na aktuální počasí a teplotu nebo sílu větru. Není krásné probudit se místo za zvuků budíku raději paprsky slunce na tváři, které do ložnice ve stanovený čas pustí chytré rolety?