zde se nacházíte:
Úvod > Bytové domy

CHYTRÝ PARTNER PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM

Ukažte svým zákazníkům všechny možnosti moderního bydlení. Získejte konkurenční výhodu a nabídněte jim přidanou hodnotu v podobě inteligentní domácnosti, která šetří nervy i peníze.

Připravíme pro vás chytrý referenční dům

Jsme největším českým partnerem rakouského systému pro inteligentní bydlení Loxone.

  • S využitím tohoto systému navrhneme kompletní řešení na míru danému referenčnímu domu a vaší cílové skupině zákazníků.
  • Návrh rychle a bezchybně zrealizujeme díky zastoupení odborníků na různé technologie v jednom týmu.
  • Proškolíme vás, abyste mohli inteligentní elektroinstalaci a prvky systému Loxone nabízet případným zájemcům z řad svých zákazníků.

Co vše chytrý dům LOXONE nabízí?

Topení, chlazení, rekuperace

Objevte kouzlo domácnosti s optimálně nastavenou teplotou ve všech místnostech. Inteligentní systém vytápění se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a představám o pohodlném bydlení.

Osvětlení

S inteligentním nastavením systému osvětlení vaši rodinu nečeká už ani jeden krok do tmy. Pomocí variabilního ovládání se světla rozsvítí pokaždé, když potřebujete.

Stínící technika

Žaluzie, rolety nebo markýzy náš inteligentní systém zkrotí do ladného baletu, který reaguje na denní dobu, počasí i roční období.

Úspora energie

Mějte rodinné výdaje pod kontrolou a zbytečně neplýtvejte energiemi. Chytré vytápění, chlazení, zalévání nebo automatické zhasínání  - to vše umí koordinovat náš systém.

Multimedia

Ovládací systém inteligentního domu se postará o zábavu celé rodiny. Veškerá domácí multimédia snadno řídíte jedním ovladačem a v kombinace s náladovým osvětlením si vykouzlíte jakoukoliv atmosféru.

Alarm

Bezpečnostní systém patří v současnosti k běžným a velmi podstatným součástem inteligentního ovládání rodinného domu. Alarm vás rychle upozorní na dění v domácnosti a kolem ní ať už jste v zrovna ve své posteli, nebo na dovolené.

Sauna

Propojte svou soukromou saunu s ovládacím systémem inteligentního domu a bude vždy nažhavená tak akorát - a přesně, když ji potřebujete.

Dálkové ovládání

Ať už jste v práci, nebo na dovolené na druhém konci světa, můžete být stále v kontaktu s chytrým systémem ve své domácnosti. Kdykoli zkontrolujete alarm, topení nebo centrální vypínání všech zásuvek a mnohem víc.

Centrální funkce

Zapomeňte na zdlouhavé obcházení domu při kontrole zámků, světel a vypnutých spotřebičů. Teď můžete vše zapnout, nebo vypnout stiskem jednoho tlačítka.