zde se nacházíte:
Úvod > Domácnosti > Pohodlí a zábava

POHODLÍ A ZÁBAVA

Inteligentní ovládání multimédií a nálady v domě

Ovládací systém inteligentního domu se postará o zábavu celé rodiny. Veškerá domácí multimedia ovládáte prostřednictvím jednoho ovladače, ale zároveň si díky dokonalému propojení obrazu i zvuku můžete v každé místnosti pustit jiný žánr a jiné médium. Pro dokonalý zážitek doplňte hudební nastavení o světelné scény a vykouzlete libovolnou atmosféru stiskem jednoho tlačítka.

Dopřejte si v každé místnosti jinou zábavu

Multiroom audio systém umožňuje přehrávání obrazu a zvuku z více zdrojů. Snadno tak můžete v jediném okamžiku pustit v kuchyni rádio, v obývacím pokoji televizi a v dětském pokoji oblíbené CD. Inteligentní ovládání multimediálního systému lze využít také k nastavení budíčku. Chcete-li, aby se vaše rodina pozvolna probouzela za zvuku příjemné melodie, vyberte si speciální ranní program

Vstupte do rozpálené sauny

Propojte svou soukromou saunu s ovládacím systémem inteligentního domu a ten ji předehřeje včas, aby byla připravena pro vaše pravidelné saunování. V kombinaci s propojením vůní a světel navodíte v mžiku tu správnou relaxační atmosféru. A také přijdete na to, kdo zase nedovřel saunové dveře.

Uložte se rychle do hajan

Až skončí zábava, kdo to má všechno povypínat a pozhasínat? Proto oceníte funkci vypnutí všech spotřebičů a světel na jedno stisknutí tlačítka a pak hurá do země snů.

Inteligentní ovládání pro zábavu a pohodlí - ukázka iPad

Multimédia můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, Android nebo webového rozhraní.