zde se nacházíte:
Úvod > Domácnosti > Topení / chlazení / rekuperace

TOPENÍ / CHLAZENÍ / REKUPERACE

Objevte kouzlo domácnosti s optimálně nastavenou teplotou v každé místnosti. Už žádné hádání, komu je zima a komu horko. Inteligentní systém vytápění se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a představám o pohodlném bydlení. Při správném nastavení topného cyklu vás potěší také nezanedbatelná úspora energie.

Nastavte si teplotu v každé místnosti zvlášť

Individuální ovládání topných těles znamená konec studeným nebo zbytečně přetopeným místnostem. S pomocí centrálního ovládání si trvale zvolíte nejpříjemnější teplotu, nebo jednorázově upravíte topný režim, jak potřebujete.

Ovládejte topení na dálku

Jednou z podstatných součástí inteligentního systému vytápění je možnost jeho dálkového ovládání prostřednictvím webového prohlížeče, mobilního telefonu nebo tabletu. Máme k dispozici aplikace pro Android a iOS (iPhone). Na nastavování a kontrolování teploty z jakéhokoliv místa v domě či mimo něj si rychle zvyknete.

Uspořte s inteligentní stínicí technikou

Je jedno, zda máte na domě nainstalované žaluzie, rolety nebo markýzy. Inteligentní systém zvládne ovládat jakýkoliv typ stínicí techniky, čímž zabrání ochlazování nebo zbytečnému přehřívání vnitřních prostor. Automatické ovládání žaluzií kromě počasí reaguje i na denní dobu a roční období, ale samozřejmě můžete žaluzie ovládat i sami přes telefon, tablet nebo počítač. Chytrá stínicí technika, jako třeba markýza, se také umí zatáhnout, pokud je venku moc větrno, aby předešla svému poškození.

Přizpůsobte stínění svému dennímu režimu

Chytré žaluzie umí kopírovat váš denní režim. Nastavte si je tak, aby vás v určitou hodinu vzbudily vpuštěním ranního světla do ložnice, přes den se vytáhly pro více světla nebo se sklopily k obraně proti ostrému slunečnímu svitu. Večer se opět samy zavřou, abyste měli soukromí a klid na spánek.

Inteligentní ovládání teploty - ukázka iPad

Teplotu můžete ovládat také pomocí zařízení iPhone, Android nebo webového rozhraní.