zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Inteligentní elektroinstalace

INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

Inteligentní elektroinstalace pro domy a firmy

Naše chytré řešení vám přináší cenově dostupnou automatizaci domů, bytů a firemních a nebytových prostor. Chceme vám ukázat, že inteligence nemusí být ani drahá, ani složitá. Právě naopak - chytré domy a stavby dokážou peníze ušetřit a navíc usnadní bydlení, zpříjemnit život nebo zjednoduší pracovní procesy ve firmách.

  • Cenově dostupná automatizace pro domy a nebytové prostory

Umíme využít odpadní energie

Víme, že chytré znamená hlavně úsporné. Proto umíme připravit projekt inteligentní domácnosti tak, aby odpadní energie vznikající provozem získala opětovné využití.

Projektanti různých specializací v 1 týmu

Výhodou našeho týmu je seskupení profesních projektantů pro vytápění, chlazení a větrání do jednoho „projektového prostoru“, kde můžeme bezprostředně nastalé problémy konzultovat mezi sebou a najít optimální řešení ze všech možných úhlů.

Projekty pro stavební povolení i provedení stavby

Z hlediska zpracování projektových dokumentací umíme připravit jak projekty pro stavební povolení, tak i projekty pro provedení stavby v rozsahu daném stávajícími platnými právními předpisy tj. veškeré předrealizační stupně staveb.

Precizní dokumentace

Při zpracování se snažíme dokumentaci vypracovat tak přehledně a precizně, aby bez problému sloužila nejen pro účel, pro který jsme ji připravili, ale zároveň vytvořila solidní základ pro dokumentace navazující - prostě abyste přesně věděli, kde, co a jak je nainstalováno.