zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Poradenství a projekční činnost

PORADENSTVÍ A PROJEKČNÍ ČINNOST

Poradenství a projektování elektroinstalace

Máme mnoholeté zkušenosti s realizací inteligentních elektroinstalací na klíč, a proto umíme instalovat elektrických obvody a zařízení pro chytrou domácnosti nejen do novostaveb, ale i do stávajících objektů. Plánujete rekonstrukci nebo stavbu? Poraďte se s námi a nechte si navrhnout ideální řešení, jehož cílem je kvalitní projekt, úspěšná realizace a předání bez nedodělků.

Poradenská činnost před rekonstrukcí

Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi stavby nebo rekonstrukce, kdy budete měnit elektroinstalaci, určitě se už teď informujte o aktuálních možnostech na poli inteligentních technologií. Za několik let zde budou chytré domy naprosto běžné a standardní rozvody, o kterých třeba uvažujete dnes, už pak nemusí být s novými technologiemi kompatibilní.

Poradna pro inteligentní elektroinstalace

Využijte náš náskok před konkurencí a roky chytrých elektroinstalací v různých fázích stavby. Umíme vám předat veškeré prvotní informace, vysvětlit problematiku inteligentní elektroinstalace a chytrých domů, připravit projekt, naplánovat optimální řešení a systém zrealizovat, naprogramovat a předat.

Projekční činnost a realizace

Můžete využít inteligentní elektroinstalaci na klíč nebo využít jakoukoliv část z kompletního balíčku služeb:

  • Projekt - nabídneme nejvhodnější řešení s ohledem na vaše přání a potřeby.
  • Plánování - vybereme nejvýhodnější a cenově nejdostupnější variantu.
  • Realizace - dodáme materiál a zařízení, nainstalujeme a spustíme systém.
  • Programování - systém naprogramujeme podle vašich představ a připravíme jeho uživatelsky přívětivé prostředí. Nastavíme osobní preference pro každého člena rodiny a ovládání dopodrobna vysvětlíme.